Informační technologie

Ať už jste v oboru IT noví nebo tradiční hráči, chcete, aby vaše firma prosperovala a rychle rostla.

K tomu potřebujete peníze navíc, protože ze současných zdrojů musíte každý měsíc zaplatit náklady na mzdy, licence na technologie a jiné výdaje, které nečekají.

Vzpomínáte si, kolik času a úsilí vám zabralo získat půjčku v bance? A představa pravidelných splátek na několik roků?

Cashbot umožní využít vaše peníze ve fakturách pro rozvoj podnikání bez splátek a s klidem. Faktury za vašimi odběrateli, vratky DPH nebo dotace, kde čekáte na zaplacení často i měsíce, Cashbot promění na peníze na vašem účtu, a to hned. Nebo naopak faktury za služby nebo jiné dodávky vám Cashbot umožní zaplatit, až zakázku dokončíte nebo zboží prodáte.

robotization.jpg

V jakých situacích IT firmám Cashbot pomůže?

Hlavní výhodou je, že máte vaše peníze z vystavených faktur nebo z vratek DPH do druhého dne na vašem účtu. Pro hrazení dodavatelských faktur nemusíte používat vlastní prostředky do doby, než vám zákazník zakázku uhradí. Tyto peníze můžete použít pro řešení například těchto situací.

 • Zrealizujete novou zakázku nebo získáte nového zákazníka?

  Získáte peníze a klid na realizaci zakázek navíc, můžete nabídnout služby zákazníkům s delší splatností faktur, na které jste dosud možná nedosáhli.

 • Rozšíříte záběr vašich činností, pořídíte si nové technologie pro vývoj?

  Získáte efektivitu pro vyřízení požadavků zákazníků, urychlíte vývoj, investujete do nových technologií.

 • Rozšíříte tým o analytiky, architekty, nebo vývojáře?

  Získáte prostor najmout si specializované profese, špičkové programátory a odborníky.

 • Využijete příležitosti při nečekaných událostech na trhu?

  Získáte příležitost využít nečekané události na trhu pro váš růst.

Co o Cashbotu říkají lidé z IT?

Každý využívá Cashbot trochu jinak. Inspirujte se a najděte si svou vlastní cestu.

Process Point s.r.o.  www.processpoint.cz

Společnost Process Point s.r.o. působí na trhu necelý rok. Její jedinečnost spočívá v tom, že dala dohromady tým odborníků v oblasti automatizace a digitalizace, kteří chtějí věci dělat jinak, flexibilněji a rychleji nežli velké korporace. S maximálním citem pro potřeby zákazníka pomáhat malým a středním firmám zefektivňovat procesy a spořit náklady.

„Specializujeme se na konzultace a implementace řešení v oblasti digitalizace, inteligentní automatizace procesů a jejich robotizaci. Náš hlavní cíl je přinášet skutečnou hodnotu našim zákazníkům, s důrazem na etiku při nahrazování rutinní lidské práce robotikou. Díky těmto změnám se mohou lidé ve firmě více věnovat sofistikovanějším a kreativnějším částem jejich businessu.

Umíme se na společnost podívat nezávislýma očima. Zmapujeme všechny procesy, data, diskutujeme s majitelem a managementem firmy o jejich plánech a strategii. Najdeme úspory a cesty, jak díky automatizaci softwaru zjednodušíme procesy a rozhodovací kroky. Navrhneme komplexní nástroje pro digitální transformaci, vždy na míru jejich potřebám a ukážeme firmám potenciál k jejich růstu.

Jako nová společnost na trhu potřebujeme růst, získávat nové zakázky. Cashbot nám pomohl při rozvoji společnosti. Hlavně ustát dlouhé splatnosti faktur u našich zákazníků, mezinárodních korporací. Díky Cashbotu můžeme lépe finančně plánovat a udržovat stabilní cashflow. Podobná služba na trhu už dlouho chyběla. Díky službě Cashbot můžeme mít proplacené faktury už druhý den a můžeme se tak více věnovat naším projektům a zákazníkům. Je to opravdu velmi jednoduché”, říká Michal Jäger, jednatel a CEO společnosti.

Už víte, že vám Cashbot pomůže?

Máte nějaké další otázky? Zavolejte nám zdarma, rádi vám pomůžeme.

800 939 495

Pokud máte jasno, stačí se zdarma registrovat, bez závazků a bez zápisu do registrů.

Registrovat se

Podívejte se jak je to snadnéPodívejte se, jak je to snadné

Načerpejte inspiraci pro podnikání i z jiných odvětví.

Podívejte se na příklady, jak klienti využívají Cashbot v jiných odvětvích.

lenochod-faktury

Nevidíte zde váš obor? Nevadí, podívejte se, kolik vyděláte navíc.

Jak to dokážete? Je to docela snadné, spočítejte si to.

Chci si to spočítat

Už jste se zaregistrovali?

Stáhněte si naši aplikaci.

Rozjeďte vaše podnikání. #cashbot