Zemědělství

Ať už se zabýváte rostlinnou či živočišnou výrobou, nebo se věnujete bio farmaření, chcete, aby vaše firma prosperovala, modernizovala se a rostla.

K tomu všemu potřebujete peníze navíc, protože ze současných zdrojů musíte každý měsíc zaplatit mzdy, náklady na mechanizaci, splátky leasingu, pohonné hmoty, DPH nebo náklady na ustájení, osivo, skladové prostory a další výdaje, které nečekají.

Vzpomínáte si, kolik času a úsilí vám zabralo získat půjčku v bance? A představa pravidelných splátek na několik roků?

Cashbot vám přináší úvěr pro podnikání na cokoliv a peníze do 30 minut nebo zdarma. Také vám umožní využít vaše peníze ve fakturách. Faktury za vašimi odběrateli, vratky DPH nebo dotace, kde čekáte na zaplacení často i měsíce, Cashbot promění na peníze na vašem účtu, a to hned. Nebo naopak faktury za služby nebo jiné dodávky vám Cashbot umožní zaplatit, až zakázku dokončíte nebo zboží prodáte.

zemědělství

V jakých situacích v oblasti zemědělství Cashbot pomůže?

Hlavní výhodou je, že máte peníze díky úvěru pro podnikání nebo peníze z vystavených faktur nebo z vratek DPH do 30 minut nebo zdarma. Pro hrazení dodavatelských faktur nemusíte používat vlastní prostředky do doby, než vám zákazník zakázku uhradí. Tyto peníze můžete použít pro řešení například těchto situací.

 • Zrealizujete novou zakázku nebo získáte nového zákazníka?

  Získáte peníze a klid na realizaci zakázek navíc, nemusíte čekat na vyplacení dotace z programu, můžete nabídnout služby zákazníkům s delší splatností faktur, na které jste dosud možná nedosáhli.

 • Rozšíříte nebo zmodernizujete techniku, nakoupíte nové technologie?

  Získáte peníze, které můžete použít jako akontaci na nákup zemědělské techniky nebo modernizaci vybavení a nové technologie pro setí a sklizeň.

 • Rozšíříte tým, pokryjete sezónní výkyvy nebo se předzásobíte?

  Získáte množstevní slevy za včasný nákup kvalitního osiva, zajistíte si krmivo, seno pro zvířata, najmete si specialisty, v sezóně najmete dostatečný počet pracovníků.

  Rozšíříte a zmodernizujete sklady, vyřešíte závlahu a ochranu proti škůdcům?

  Získáte vyšší efektivitu digitalizací zemědělství, moderní vybavení pro uskladnění vašich produktů. Zajistíte se proti suchu a škůdcům. Úrodu prodáte za lepší výkupní cenu.

 • Využijete příležitosti při nečekaných událostech na trhu?

  Získáte příležitost využít nečekané události na trhu pro váš růst.

Co o Cashbotu říkají lidé z oblasti zemědělství?

Každý využívá Cashbot trochu jinak. Inspirujte se a najděte si svou vlastní cestu.

pet-farm-featured

Pet Farm Family s. r. o.  www.petfarmfamily.cz

Alie s Matejem jsou milovníky zvířat tělem i duší. Pro svého chrtíka Sušienku se rozhodli vytvořit vlastní domácí pamlsky. Zakrátko díky poptávce museli zahájit velkovýrobu pod vlastní firmou, které se rozhodli dát příhodný název „Sušienkovo“. S růstem a expanzí firmy do dalších evropských zemí firmu přejmenovali na „Pet Farm Family“. Posláním firmy je tvořit kvalitní krmivo pro psy a kočky s velkým důrazem na ekologii, zdraví a podporu místního trhu. „Největší výzvou pro nás bylo získat peníze na investice do drahých strojů, zaměstnanců a hlavně surovin, které platíme předem. Našim partnerům však prodáváme zboží se splatností. A tady nám pomáhá Cashbot. Díky jeho službám máme peníze z faktur předem, a řídíme si tak lépe své podnikání. Celý proces je velmi jednoduchý, uživatelsky příjemný. Peníze máme v řádech hodin, tedy „značka Ideal“, a poplatky jsou přímo úměrné přidané hodnotě služby, takže za nás fér,“  říkají zakladatelé Alena Lengyelová a Matej Toman.

Už víte, že vám Cashbot pomůže?

Máte nějaké další otázky? Zavolejte nám zdarma, rádi vám pomůžeme.

800 939 495

Pokud máte jasno, stačí se zdarma registrovat, bez závazků a bez zápisu do registrů.

Jdu do toho

Podívejte se jak je to snadnéPodívejte se, jak je to snadné

Načerpejte inspiraci pro podnikání i z jiných odvětví.

Podívejte se na příklady, jak klienti využívají Cashbot v jiných odvětvích.

lenochod-faktury

Nevidíte zde váš obor? Nevadí, podívejte se, kolik vyděláte navíc.

Jak to dokážete? Je to docela snadné, spočítejte si to.

Chci si to spočítat

Už jste se zaregistrovali?

Stáhněte si naši aplikaci.

Rozjeďte vaše podnikání. #cashbot