banknote.pngbanknote.pngbanknote.pngclock.png

Tohle propojení vážně dává smysl

fidoo
+
cashbot

Posílejte peníze na Fidoo karty rovnou z Cashbotu
a ušetřete tím čas.

ilustrace-kafe

Co je to Fidoo?

Fidoo přichází s online aplikací a předplacenými platebními kartami, na které je možné dobíjet peníze a každý zaměstnanec tak má nástroj, jak platit firemními prostředky.

Karty automatizovaně spolupracují s online aplikací, a tak je možné zdigitalizovat celý proces od zaplacení kartou až po firemní vyúčtování a přenos do účetního systému.

To platí pro všechny oblasti firemních financí – výdaje, účtenky, hotovost, cesťáky, schvalování, vyúčtování a přenos do účetního systému.

Ukažme si to podrobněji

 1. Zaměstnanci už nebudou mít účtenky po kapsách

  Vše si můžou schovat přímo v aplikaci. Platby rovnou zařadit do kategorie kam patří a účtenku přiložit k ní. Vše pak jde rovnou účetní a je to hotovo vždy včas.

  fidoo-mobil-1
 2. Nad cesťákem už nemusejí přemýšlet

  Snadno si jej vytvoří na pár kliků v aplikaci, přidají výdaje na cestu a potom vše odešlou ke schválení. Také nemusejí mít žádnou hotovost a na vše jim stačí Fidoo karta.

  fidoo-tablet
 3. Schvalování výdajů na cestách i jinde

  Pro schválení výdajům vašim zaměstnanců vám vždy přijde žádost do aplikace kde snadno schválíte. Vidíte i kolik má zaměstnanec peněz k dispozici a můžete mu poslat další.

  fidoo-mobil-2

A další

Jednoduše se na to podívejte v našem krátkém videu

Jednoduše se na to podívejte v našem krátkém videu Přehrát video

Shrňme si hlavní výhody

Jak do toho zapadá Cashbot

Z Cashbotu můžete rovnou na Fidoo karty posílat peníze, které by vám jinak ležely dlouho a bez užitku ve fakturách. Prostředky tak máte hned k dispozici a Fidoo kartami platíte všude tam, kde právě potřebujete.

Jak to potom vypadá?

Rozjeďte vaše podnikání. #cashbot