Přeskočit na obsah
nas-tym-outline

Jsme tu, aby vám podnikání vydělávalo

Dejte zelenou příležitostem

Kdo Cashbot řídí

Marek Hejdušek

Marek Hejdušek

CEO a zakladatel

Před Cashbotem jsem strávil 15 let ve finančnictví, a to jak na straně bank, tak na straně konzultantů pro finanční instituce. Zaujalo mě, že podnikatelé a jejich firmy byli vždy pro tento segment důležití, perspektivní, rostoucí a… první pod čarou v prioritách.

S Cashbotem tak máme velký prostor pro vlastní inovace a směr, který není pro trh s půjčováním peněz obvyklý. Samozřejmě mě baví, že na konci vidím spokojeného klienta, kterému reálně pomáháme s jeho podnikáním.

Kdo o vás pečuje

Marek Sivek

Marek Sivek

Péče o klienty
V Cashbotu mám na starosti péči o klienty. Starám se, aby si financování vyřídili během pár minut, ze svého telefonu, a tak řídili své podnikání lépe. Ideálně, když o mě klienti ani neví, protože vše funguje perfektně. Tehdy má moje práce smysl.

Po letech řízení retenčního týmu zákazníků ve velké energetické společnosti dokážu na Cashbotu ocenit rychlé a dynamické prostředí, kde mezi nápadem a realizací je velice krátká doba.
Drahomíra Loncká

Drahomíra Loncká

Partnerské spolupráce
V Cashbotu rozvíjím spolupráci s externími partnery. Mojí radostí je každý spokojený klient, každé řešení, které mu umíme nabídnout, každý obchodní příběh s dobrým koncem.

Díky své bohaté zkušenosti z bankovního prostředí a s vedením lidí vím, že je důležité neztratit nadhled a zdravý selský rozum. Jen tak může Cashbot přinášet užitek pro klienta a dávat smysl mně samotné.

S kým se radíte

Lenka Komanická

Lenka Komanická

Zákaznická podpora
Vše, co lidé o Cashbotu potřebují vědět, jde přes náš tým. Když můžu zprostředkovat spolupráci a vidět, jak se originální nápad klientů vyvíjí i díky Cashbotu dál, tak mě práce naplňuje.

Po 16 letech v bankovnictví v retailu i práci na inovativních projektech oceňuji na Cashbotu schopnost realizovat věci rychle a individuálně. Navíc ve společnosti prima lidí.
Michaela Steinová

Michaela Steinová

Zákaznická podpora
Při své práci pro Cashbot jsem v kontaktu se zajímavými klienty po telefonu, e-mailu i chatu. Baví mě se starat o jejich potřeby, a zároveň se tak dozvídat nové informace o podnikání.

Po 9leté zkušenosti v bankovnictví, kdy jsem měla na starost prémiové klienty, a práci na plný úvazek jako maminka si Cashbotu cením pro jeho skvělý tým lidí a takřka rodinné prostředí.

Díky komu vše funguje

Jakub Dušek

Jakub Dušek

IT architekt
V Cashbotu mám na starosti IT architekturu aplikace a IT tým. Baví mě vymýšlet modulární architekturu, která funguje i na trhu, kde jsou jiné finanční nástroje příliš svazující a limitované nebo pro firmy takřka nedostupné.

Díky dlouholeté práci na zakázkách pro velké pojišťovny i menší projekty jsem schopný navrhnout Cashbot tak, aby flexibilně reagoval na měnící se požadavky v různých zemích, kam směřuje, s různou legislativou a pravidly.
Václav Petrák

Václav Petrák

Řízení rizika
Mou úlohou je tvorba riskového modelu. Navrhuji schvalovací proces, který je rychlý a pro klienta jednoduchý a maximálně pohodlný. Naplňuje mě, když vidím výsledky naší práce bezprostředně v reálném světě klientů.

Dříve jsem působil ve světě vědy a výzkumu. Na Cashbotu mi vyhovuje, že díky malému a sehranému týmu můžeme rychle reagovat na podněty a požadavky klientů a obratem je promítnout do fungování celého procesu.

Koho nevidíte

Všichni kolegové se nám na stránky Cashbotu nevešli, ale jsou nás celkem už skoro

dvě desítky.