Nejčastější otázky k registraci

?

Jak se mohu registrovat?

„Registrovat se můžete sami online, kdy nemusíte nikam chodit a vše zvládnete z domova. Další možností je registrace v bance v některé z našich partnerských poboček. Nebo se můžete registrovat u vás ve firmě, kdy si s vámi rádi domluvíme schůzku, vše vám vysvětlíme a pomůžeme s registrací. Schůzku je možné si domluvit kdekoliv po celé České republice.“

?

Kontaktujete mé obchodní partnery?

„Během procesu registrace nepožadujeme dodatečné informace o vašich obchodních partnerech a ani je nekontaktujeme. Pravidelně ale ověřujeme pravost financovaných faktur.“

?

Jak si mohu nechat proplatit svoje faktury nebo faktury dodavatelů?

„Faktury jednoduše nahrajete do aplikace nebo nám je pošlete na e-mail info@cashbot.cz. Zabere to pár minut, nemusíte se bát papírování ani skrytých poplatků.“

?

Jak probíhá online registrace a co k tomu potřebuji?

„Online registrace je velmi jednoduchá a nezabere vám víc než 15 minut. Stačí vyplnit informace o společnosti, zadat své kontaktní údaje, online podepsat smlouvu a nahrát dokumenty. K online registraci potřebujete pouze dva doklady totožnosti a výpisy z podnikatelského účtu. Vaši registraci obratem posoudíme a řekneme vám, kolik peněz vám můžeme k financování nabídnout.“

?

Jak probíhá registrace na osobní schůzce a co k tomu potřebuji?

„Pokud preferujete osobní schůzku, stačí vyplnit kontaktní formulář a my si s vámi sjednáme schůzku. Na schůzce vám vytvoříme přístup do aplikace a pomůžeme s registrací, která zabere nejdéle 15 minut. K registraci budete potřebovat občanský průkaz a výpisy z podnikatelského účtu. Vaši registraci obratem posoudíme a řekneme vám, kolik peněz vám můžeme k financování nabídnout.“

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Zavolejte nám, rádi vám poradíme.

800 939 495

Pokud máte jasno, stačí se registrovat.

Jdu do toho

Na časté dotazy jsme se zeptali také našich klientů

pet-farm

Pet Farm Family s.r.o. | Zemědělství

Výzvou pro nás je získat peníze na investice do strojů, zaměstnanců a surovin pro náš růst.

V čem Vám Cashbot pomohl?

Alie s Matejem jsou milovníky zvířat tělem i duší. Posláním firmy je tvořit kvalitní krmivo pro psy a kočky s velkým důrazem na ekologii, zdraví a podporu místního trhu. „Největší výzvou pro nás bylo získat peníze na investice do drahých strojů, zaměstnanců a hlavně surovin, které platíme předem. Našim partnerům však prodáváme zboží se splatností. A tady nám pomáhá Cashbot. Díky jeho službám máme peníze z faktur předem, a řídíme si tak lépe své podnikání. Celý proces je velmi jednoduchý, uživatelsky příjemný. Peníze máme v řádech hodin, tedy „značka Ideal“, a poplatky jsou přímo úměrné přidané hodnotě služby, takže za nás fér,“  říkají zakladatelé Alie Lengyelová a Matej Toman.

BellaSallute s. r. o. | Velkoobchod a e-commerce

Můžeme lépe finančně plánovat, máme stabilní příjem peněz, a lépe tak investujeme do našeho růstu.

V čem Vám Cashbot pomohl?

Společnost BellaSalute, s. r. o., přináší, jako výhradní dovozce, na český trh unikátní vlasové doplňky pro komplexní výživu a zdravý růst vlasů pod značkou IVYBEARS a doplňky stravy na podporu spánku, pleti, imunity a energie. Většina produktů je veganská. Provozuje velkoobchod i maloobchod. „V našem oboru podnikání je velká konkurence a vybudování značky nám trvalo řadu let. Nejdelší splatnost máme u faktur z lékáren a některých velkoobchodů. Registrace byla jednoduchá, peníze máme hned na účtu. Díky tomu, že můžeme službu využívat jen, když potřebujeme, a peníze máme okamžitě k dispozici, cena je pro nás přijatelná. Díky Cashbotu můžeme lépe finančně plánovat, máme stabilní příjem peněz, a lépe tak investujeme do našeho růstu,“ říká Tereza Málková, jednatelka společnosti.

Sdružení AURA s. r. o. | Velkoobchod a e-commerce

S Cashbotem mi neuteče žádná zvýhodněná nabídka od dodavatelů.

V čem Vám Cashbot pomohl?

Společnost Sdružení AURA, s. r. o., byla založena před 20 lety na Vysočině. Věnuje se podnikání v oblasti maloobchodu s farmaceutickými přípravky. Prodává léky a léčiva, nabízí poradenství v oblasti kojenecké výživy, v oblasti ortopedické obuvi a obuvi pro diabetiky. „Službu Cashbot využívám velmi ráda, nemusím čekat, až mi zdravotní pojišťovny zaplatí za odebrané léky, peníze mohu využít rychle na nákup nového zboží, a neuteče mi tak žádná zvýhodněná nabídka od dodavatelů. Sama se mohu rozhodnout podle aktuální potřeby, jestli a kdy financování využiji.“ říká PharmDr. Marcela Blahová, jednatelka společnosti.

Mgr. László Hajnal, M.S. | Zakázky pro veřejný sektor

Takhle jednoduchou a účinnou finanční službu jsem nezažil za dlouhá léta.

V čem Vám Cashbot pomohl?

Pan László Hajnal podniká v oblasti informační bezpečnosti, inženýrských činností a technického poradenství. Je také spoluautorem knihy „Staré pověsti (po)zemské aneb Malá historie planety a života“, pojednávající o zrodu a vývoji života na planetě Zemi.
„Na Cashbotu se mi líbí jednoduchost a rychlost vyřízení. Snadné použití a veliká pružnost. Neuvěřitelně příjemný přístup operátorek a operátorů na obchodní lince. Musím říct, že takhle jednoduchou a účinnou finanční službu jsem nezažil za dlouhá léta. Jsem velmi nadšený. Od registrace k prvnímu profinancování uplynulo opravdu pár hodin,“ říká pan Mgr. László Hajnal, M.S.

Jiří Koubík

Jiří Koubík | Stavebnictví

U Cashbotu se platí jen tehdy, kdy se sám rozhodnu službu využít. Řídím si své peníze na provoz sám.

V čem Vám Cashbot pomohl?

Pan Jiří Koubík podniká v oblasti výroby, instalace a oprav elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení, kovových konstrukcí a kovodělných výrobků. „Službu Cashbot využívám především, když pracuji pro větší firmy, které mají splatnosti 60 a více dní. Z peněz, které získám předem od Cashbotu mohu zaplatit alespoň materiál nebo DPH, aniž bych musel nutně využít peníze ze svého účtu. Dalším důvodem proč službu aktivně používám, je, že vím předem, kolik mě to bude stát. A pokud službu nevyužívám, nic neplatím. To je obrovská výhoda Cashbotu. U faktoringu jsem musel neustále platit určitou minimální sazbu, i když jsem právě nic nečerpal. U Cashbotu se platí pouze tehdy, kdy se sám rozhodnu službu využít. Když mám méně práce a nepotřebuji další peníze, nečerpám, neplatím. Řídím si své peníze na provoz sám. To se mi líbí”, říká pan Jiří Koubík.

Loma Stavby s. r. o. | Stavebnictví

Cashbot využíváme, kdykoliv potřebujeme, s klidem a bez stresu lépe řídíme své podnikání.

V čem Vám Cashbot pomohl?

Jihomoravská stavební firma Loma stavby, s. r. o., provádí všechny druhy stavebních prací. „V našem oboru je složité najít spolehlivé zaměstnance, mít včas připravené peníze na výplaty a ostatní výdaje. Dlouhá doba splatnosti faktur je ve stavebnictví standardem. Řešíme ji za pomoci Cashbotu. Velkou část faktur si necháváme proplácet do 24 hodin. Dávám přednost osobnímu kontaktu, registrace za osobní asistence poradce Cashbotu byla velmi jednoduchá a rychlá. Zadání žádosti o financování zvládne každý během 2 minut. Naučili jsme se faktury do systému vkládat hned ráno a většinou máme peníze na svém účtu do 14 hod. téhož dne, nejpozději další den ráno. Poplatky nejsou nijak vysoké. Cashbot nám zjednodušil fungování. Využíváme ho, kdykoliv potřebujeme, s klidem a bez stresu lépe řídíme své každodenní podnikání,“ říká Martin Louda, jednatel společnosti.

Luxury Passenger Transport Service | Logistika a doprava

Při rozjezdu nákladní dopravy nám výrazně pomohl právě Cashbot.

V čem Vám Cashbot pomohl?

„Naše společnost Luxury Passenger Transport Service se věnuje osobní přepravě ve vysokém standardu kvality pro stálou klientelu. Nabízíme maximální pohodlí a osobní přístup. Klienty přepravujeme např. na letiště, nejen v rámci ČR. Svůj vozový park se snažíme udržovat v nejlepší kondici. Na základě zájmu zákazníků jsme své podnikání rozšířili i o služby v nákladní dopravě. A tady nám při rozjezdu výrazně pomohl právě Cashbot. Pokrývá nám časový nesoulad mezi transportem klienta a faktickým uhrazením faktury. Proces je velmi jednoduchý, cena je pro nás příznivá. Díky Cashbotu máme jistotu peněz po ruce na opravy aut, provozní náklady, na mzdy řidičů, pohonné hmoty i na samotná vozidla a investice do nadstandardní výbavy,“ říká Michal Hejduk, jednatel společnosti.

Prosapia logo

Prosapia, z. ú., společnost pro rodinu | Zakázky pro veřejný sektor

Výzvou pro nás je získat peníze na provoz společnosti dříve, než obdržíme státní dotace.

V čem Vám Cashbot pomohl?

Společnost Prosapia, z. ú., společnost pro rodinu, se věnuje pomoci osobám, které se ocitly v tíživé životní situaci, nedokážou ji překonat vlastními silami a potřebují pomoci. Nastavuje vysoké standardy péče o klienty, nabízí jim bezpečné, komfortní prostředí a pomoc kvalifikovaných pracovníků. „Tento obor jsem si vybrala již při studiu a věnuji se mu celou svou pracovní kariéru. Ve firmě pracuji nejen jako statutární zástupkyně, ale zároveň i jako sociální pracovnice. Usiluji též o zvýšení prestiže povolání sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách. Financování naší činnosti je ze zákona postavené na ročních dotacích ze státního rozpočtu, což zakládá značnou nejistotu našeho podnikání. A tady nám pomáhá právě Cashbot. Díky jeho službám máme peníze z faktur předem, a řídíme si tak lépe své podnikání, pomáháme potřebným včas,” říká Jana Pittnerová, zakladatelka a ředitelka společnosti.

Nevíte, jestli se Cashbot hodí i pro vaše podnikání?

Podívejte se na konkrétní příklady, jak Cashbot pomáhá v různých odvětvích

Už jste se zaregistrovali?

Stáhněte si naši aplikaci.

Rozjeďte vaše podnikání. #cashbot