Poznejte nás blíž

Cashbot je tu proto, aby podnikatelům, malým a středním firmám pomáhal růst. S klidem, bez starostí ze splátek nebo složité a zdlouhavé administrativy. Jsme přitom vůči klientům vždy otevření a transparentní, poradíme a vždy se snažíme najít řešení. Cokoliv, co k tomuto cíli směřuje, je pro nás zajímavé. Nebojíme se přitom využívat moderní technologie, být inovativní, ale vždy počítáme s lidmi, kteří jsou kolem a reálně se o naše klienty starají. Poznejte náš tým blíž.

lenochod.png

Nejlépe dokáže Cashbot představit ten, který s celou myšlenkou přišel.

IMG_4352

Marek

CEO a zakladatel

Marek je zodpovědný za strategické řízení Cashbotu.

Proč vznikl Cashbot?

Před Cashbotem jsem strávil 15 let ve finančnictví, a to jak na straně bank, tak na straně konzultantů pro finanční instituce; měl jsem na starosti region střední a jihovýchodní Evropy. Při diskusích s vedením těchto finančních institucí o podnikatelích a malých firmách mě zaujalo to, že se vždy jednalo o stejný příběh: „Tento segment je pro nás důležitý, perspektivní, rostoucí… a první pod čarou v našich prioritách.“ Proto jsme přišli na trh s Cashbotem, který umožňuje podnikatelům a malým firmám získat peníze, klid a čas, které mohou věnovat rozvoji svého podnikání.

Kam Cashbot směřuje?

Cashbot poskytuje podnikatelům nebo firmám čas a peníze pro rozvoj jejich podnikání. Cashbot je jednoduše dostupný, rychlý, flexibilní a je příjemné ho používat. Cashbot se bude dále rozvíjet tímto směrem a přinášet vylepšení, která v tomto budou pomáhat. V tuto chvíli funguje v České republice a na Slovensku, do budoucna bychom chtěli Cashbot nabídnout i v dalších zemích.

Co tě na Cashbotu baví?

Protože je Cashbot nová služba na trhu, dostáváme se do oblastí, které nejsou už dávno objevené a vyřešené, máme tak velký prostor pro vlastní inovace, neustále se učíme nové věci a snažíme se naše služby zlepšovat. Pokud se to podaří a na konci vidíme spokojeného klienta, kterému jsme reálně pomohli s jeho podnikáním, tak mě to samozřejmě baví.

Kdo další za tím stojí a co ho motivuje?

drahomíra

Drahomíra

Partnerské spolupráce

Drahomíra má v Cashbotu na starosti řízení obchodu, rozvoj a podporu obchodní sítě . Díky své bohaté zkušenosti z bankovního prostředí a s vedením lidí rozvíjí spolupráci s našimi externími partnery.

Pečuje o vysokou kvalitu vztahů s našimi klienty, rozvíjí potenciál obchodníků a hledá nové obchodní příležitosti.

Co tě v Cashbotu žene dopředu?
Mojí radostí je každý spokojený klient, každé řešení, které mu umíme nabídnout, každý obchodní příběh s dobrým koncem. Důležité je mít nadhled a zdravý selský rozum.

Proč Cashbot? 
Cashbot přináší alternativní řešení, užitek pro klienta, smysl, kterému věřím. Důležitý je pro mě etický přístup v podnikání, transparentní firemní kultura a smysluplná práce přinášející užitek. Baví mě, jak je práce v Cashbotu rozmanitá, dynamická. Máme odvahu zkoušet nová řešení. Reagujeme na změny, snažíme se neustále zlepšovat klientský zážitek, inovujeme produkt i proces, hlídáme kvalitu. Učím se nové věci v online světě a propojuji je s osobním přístupem. Těší mě práce s mladým energickým týmem a jsem ráda jeho součástí.
jakub

Jakub

IT architekt

Jakub je duší IT architektonické stránky Cashbotu. Díky svým dlouholetým zkušenostem na zakázkách pro velké korporace typu pojišťoven i menších projektů má velký přesah a dokáže přinášet ty správné návrhy a řešení pro naše vývojáře. Společně staví aplikaci modul po modulu, aby fungovala komfortně pro naše klienty.

Co tě v Cashbotu žene dopředu?
V Cashbotu se potkávám s řešením zajímavých integračních i jiných specifických zadání. Baví mě vymýšlet modulární architekturu, která umožňuje flexibilně reagovat na měnící se požadavky v různých zemích, kam Cashbot směřuje, s různou legislativou a pravidly.

Proč Cashbot? 
Je to unikátní a flexibilní produkt, který pomáhá na trhu tam, kde jsou jiné finanční nástroje příliš svazující a limitované nebo pro malé firmy takřka nedostupné. Zastřešuji fungující IT tým a vzájemná spolupráce mi přináší novou inspiraci.
václav

Václav

Řízení rizika

Václav se profesně zabýval vědou a výzkumem. Při své práci se vždy snaží o širší pohled na problematiku. Jeho rolí v Cashbotu je tvorba riskového modelu. Hlídá, aby se peníze Cashbotu dostaly do správných rukou a pomáhaly klientům podporovat jejich podnikání. Díky své zálibě ve statistikách a zkušenosti v práci s daty vytváří schvalovací proces, který je rychlý a pro klienta jednoduchý a maximálně pohodlný.

Co tě v Cashbotu žene dopředu?
Dopředu mě ženou radosti a starosti spojené se zodpovědností za výsledky vlastní práce. Cashbot není korporát se stovkami zaměstnanců, tým je malý a každý je proto „podepsaný“ pod výsledky vlastní práce.

Proč Cashbot? 
Na Cashbotu se mi líbí, že díky malému a sehranému týmu můžeme rychle reagovat na podněty a požadavky klientů a obratem je promítnout do fungování aplikace, procesu. Mám radost, když vidím rychle výsledky naší práce v reálném světě klientů.
marek

Marek

Péče o klienty

Marek má letité zkušenosti s řízením retenčního týmu zákazníků ve velké energetické společnosti. V Cashbotu má na starosti péči o klienty a o své praktické zkušenosti a klientský přístup se může opřít. Stará se o to, abychom požadavek klienta vyřídili rychle a k jeho maximální spokojenosti. „Ideální situace je, když o mě klient ani neví, protože vše zafunguje perfektně,“ říká Marek.

Co tě v Cashbotu žene dopředu?
Je motivující pracovat v mladém kolektivu nadšených lidí, které práce baví a kteří vědí, co dělají. Na Cashbotu se mi líbí rychlé a dynamické prostředí, kde mezi nápadem a realizací je velice krátká doba.

Proč Cashbot? 
Cashbot unikátním a jednoduchým způsobem řeší problém s penězi, který v dnešní době  trápí většinu podnikatelů. A pokud jej mohou vyřídit během pár minut ze svého telefonu, a řídit tak lépe své podnikání, má naše práce smysl.

Nešlo by to bez podpory našich partnerů

Mohli jste o nás zaslechnout

Fakturační údaje

Red Stone Now s.r.o.

Dlouhá 730/35

Praha 110 00

 

 

IČ: 06790887

DIČ: CZ06790887

Bankovní spojení:
115-6793560207/0100

Už jste se zaregistrovali?

Stáhněte si naši aplikaci.

Rozjeďte vaše podnikání. #cashbot