Přeskočit na obsah

Nejlepší platební brány 2022

Poskytnutí široké škály platebních metod je v dnešní době nutností pro každý internetový obchod, který nechce přicházet o zákazníky v tom důležitém posledním kroku nákupu. V Česku je navíc už nějakou dobu placení kartou oblíbenější než platba na dobírku či platba v hotovosti.  A právě v tom vám může pomoci platební brána. Pokud chcete oslovit co nejvíce zákazníků a mít lepší cashflow, neodkládejte dále její zavedení.

platební brány 2022
Jaké jsou nejlepší platební brány pro rok 2022?

Jak platební brána funguje?

Platební brána funguje jako prostředník mezi obchodem, zákazníkem a jejich bankami. Většina platebních bran nabízí více možných způsobů platby. Od nejčastěji využívaných platebních karet, přes bankovní převody na účet až po služby odložené platby. 

Když zákazník vybere platební metodu a zadá potřebné údaje, platební brána tyto údaje zašifruje, bezpečně odešle zpracovateli, a tím zajistí hladký proces platby. 

Jakou platební bránu vybrat?

Do volby platební brány vstupuje mnoho aspektů. My jsme vybrali následující 4, které považujeme za nejdůležitější.

Poplatky 

Každý, kdo se jakkoliv účastní obchodní transakce, bude chtít za své služby dostat zaplaceno. Ať už jde o Sdružení vydavatelů platebních karet (Visa, MasterCard,…) či poskytovatele platební brány. Je tedy jasné, že klíčovým parametrem platební brány jsou poplatky, mezi které se řadí:

Snadná integrace s vaším webem či aplikací

Už jste si vybrali řešení pro váš e-shop a nechcete složitě vymýšlet, jak do něj ještě zabudovat platební bránu? Ujistěte se, že lze vámi vybranou platební bránu do vašeho e-shopu snadno začlenit.

Jazyková lokalizace a podpora místní měny

Zákazník si vybral produkt, který chce zakoupit, chystá se platit, ale v tu chvíli na něj vyskočí platební brána v angličtině, která uvádí platbu v cizí měně. Velkou část zákazníků tato situace odradí, nepodceňte proto schopnost platební brány mluvit v jazyce a zobrazovat měnu vašich zákazníků.

Nabídka platebních metod

Platební brána by v sobě měla vždy zahrnovat co nejvíce platebních možností, aby se tak zvýšila šance, že zákazník dokončí svůj nákup. Platba kartou je již standardem, nabízí-li platební brána další možnosti, můžete se na ni spolehnout v tom, že následuje a podporuje nejnovější finanční trendy.

Jaké jsou nejlepší platební brány?

Podívali jsme se na nejoblíbenější platební brány u nás v Česku z hlediska nákladů a snadné integrace. Toto jsou naše tipy pro e-shop, který realizuje  transakce nad 15 000 Kč–50 000 Kč měsíčně (ceník se u jednotlivých společností liší dle realizovaného objemu transakcí, pro srovnání jsme zvolili tržbu nad  15 000 Kč–50 000 Kč).

Nejlepší platební brány 2022 z pohledu poplatků

Nejlepší platební brány 2022 z pohledu integrace s e-shopovým řešením

Platební brána otevírá cestu ke spokojenějším zákazníkům

Máte už jasno v tom, kterou platební bránu zvolíte? Chtěli byste realizovat vlastní úpravy na míru a nemáte aktuálně dost peněz k proplacení všech souvisejících nákladů? Řešení pro vás má Cashbot. Faktury za vás dodavatelům okamžitě proplatí a vy na vrácení peněz budete mít až 12 měsíců, přičemž první splátku si můžete odložit třeba až o 3 měsíce. Navíc kvůli tomu nemusíte nikam chodit. Registraci vyřídíte online z pohodlí vašeho domova či kanceláře a s dokumenty, které máte běžně k dispozici. 

Cashbot ví, jak na to

Načerpejte finance od Cashbotu
a dejte zelenou příležitostem.

Faktura vydaná

Cashbot zkrátí splatnost vašich faktur, vratek DPH i dotací, u kterých čekáte i měsíce. Peníze můžete mít už do 30 minut. A vrátit je stačí až za pár měsíců.

Rady, které přijdou vhod

Nezaspěte aktuální trendy ve světě podnikání a financí. O nově vydaném článku na blogu vám dáme vědět.

aplikace-na-mobilu-3
check-green

Novinky pravidelně
ve vaší schránce

check-green

Dejte zelenou příležitostem

Podobné články