Přeskočit na obsah

Bojíte se ručit celým osobním majetkem? Založte si s.r.o.

Chcete podnikat, ale bojíte se o svůj majetek? Společnost s ručením omezeným nabízí řešení pro ty, kteří touží být pánem svého času, a ty, kteří se nechtějí bát o vlastní peníze, když by se jim v podnikání nedařilo.  Mezi další výhody „s.r.o.čka” patří větší soukromí nebo možnost partnerství. Pojďme se ponořit do dalších detailů s.r.o.

Založte si s.r.o.

Proč si založit s.r.o. (společnost s ručením omezeným)

Jste OSVČ, ale už vám tato forma podnikání přestává vyhovovat? Máte v této době nejistoty obavy, protože ručíte celým svým osobním majetkem? Řešením, jak z toho ven, může být založení s.r.o.. Toto jsou výhody, které vám takový krok může nabídnout:

Podnikat jako s.r.o, nebo jako osvč?

Než se rozhodnete, zda si s.r.o. založit, či zůstat u osvč, zvažte důsledně všechna pro a proti. V následující tabulce shrnujeme to nejdůležitější:

s.r.o. vs. OSVČ

Nechcete obíhat úřady? Ušetřete si práci s administrativou

Jste OSVČ a uvažujete nad založením s.r.o.? Pokud nemáte se založením společnosti dostatek zkušeností, můžete díky dnešní digitální době využít služeb specialistů, kteří vám pomohou založit společnost dle vašich představ. Nemusíte díky tomu obíhat úřady a vyplňovat nespočet formulářů. Pokud nemáte na úhradu této služby aktuálně finanční prostředky, nezoufejte. Cashbot je zde, aby vám s úhradou přijaté faktury pomohl. Splácení faktur si můžete s Cashbotem rozložit až do 12 měsíců a první splátku lze odložit až o 3 měsíce.

Rady, které se vždy hodí

Když přidáme další článek, dáme vám vždy vědět, nepřijdete tak o žádné užitečné rady.

aplikace-na-mobilu-3
check-green

Novinky každý týden
ve vaší schránce

check-green

Váš email nebudeme
s nikým sdílet

Podobné články