Bojíte se ručit celým osobním majetkem? Založte si s.r.o.

Chcete podnikat, ale bojíte se o svůj majetek? Společnost s ručením omezeným nabízí řešení pro ty, kteří touží být pánem svého času, a ty, kteří se nechtějí bát o vlastní peníze, když by se jim v podnikání nedařilo.  Mezi další výhody „s.r.o.čka” patří větší soukromí nebo možnost partnerství. Pojďme se ponořit do dalších detailů s.r.o.

Založte si s.r.o.

Proč si založit s.r.o. (společnost s ručením omezeným)

Jste OSVČ, ale už vám tato forma podnikání přestává vyhovovat? Máte v této době nejistoty obavy, protože ručíte celým svým osobním majetkem? Řešením, jak z toho ven, může být založení s.r.o.. Toto jsou výhody, které vám takový krok může nabídnout:

Podnikat jako s.r.o, nebo jako osvč?

Než se rozhodnete, zda si s.r.o. založit, či zůstat u osvč, zvažte důsledně všechna pro a proti. V následující tabulce shrnujeme to nejdůležitější:

s.r.o. vs. OSVČ

Nechcete obíhat úřady? Ušetřete si práci s administrativou

Jste OSVČ a uvažujete nad založením s.r.o.? Pokud nemáte se založením společnosti dostatek zkušeností, můžete díky dnešní digitální době využít služeb specialistů, kteří vám pomohou založit společnost dle vašich představ. Nemusíte díky tomu obíhat úřady a vyplňovat nespočet formulářů. Pokud nemáte na úhradu této služby aktuálně finanční prostředky, nezoufejte. Cashbot je zde, aby vám s úhradou přijaté faktury pomohl. Splácení faktur si můžete s Cashbotem rozložit až do 12 měsíců a první splátku lze odložit až o 3 měsíce.

Financování faktur

Podnikejte v klidu. Získejte své peníze z vydaných faktur do 30 minut nebo zdarma, nebo si rozložte splatnost přijatých faktur třeba do 12 měsíčních splátek.

Zjistit více
Cashbot

Chcete získávat pravidelné tipy z oblasti financí, rady pro růst podnikání a další informace od Cashbotu do vaší mailové schránky? Přihlaste se k odběru novinek, díky kterým budete vždy o krok napřed.

Ano, chci získávat rady a obchodní sdělení od portálu Cashbot.cz a souhlasím se zpracováním osobních údajů (tj. e-mailu) za tímto účelem po dobu nezbytnou k naplnění stanoveného účelu. Souhlas lze odvolat na: info@cashbot.cz. Více informací naleznete v ochraně osobních údajů.

Další užitečné články

Jak s Cashbotem získáte v podnikání víc?

  • Chci prodat víc zboží nebo získat zakázku navíc.
  • Plánuji se předzásobit za výhodnějších podmínek.
  • Chci platit faktury včas a získat výhodnější podmínky.
  • Chci získat čas, který trávím placením faktur.
  • Vidím příležitosti při nečekaných událostech na trhu.

Odložení splatnosti přijatých faktur

Prodejte více zboží, získejte nové zakázky a investujte do modernizace vaší firmy. S námi můžete růst rychleji a s klidem.