Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody podnikatelského úvěru?

Svět se mění ze dne na den, ale dobře známé výhody podnikatelského úvěru zůstávají stále stejné. Například úroky z vašeho podnikatelského úvěru si můžete odečíst z daní  a díky tomu ušetřit nějakou tu korunu na horší časy. A jelikož  se každým měsícem ohlašuje vyšší a vyšší inflace, nemeškejte a pojďte se s námi podívat na výhody podnikatelského úvěru podrobněji.  

Počáteční náklady podnikání 

Podnikatelský úvěr je často životně důležitý pro dosažení obchodního úspěchu, nebo pro řešení neočekávané krize. Díky němu mohou živnostníci a drobní podnikatelé získat hotovost, kterou nutně potřebují k investicím, jakými jsou například:

Výhody podnikatelského úvěru

Nevýhody podnikatelského úvěru

Podnikatelský úvěr na cokoliv

Ať už hledáte jakýkoliv zdroj financování vašeho podnikání, pamatujte, že s každou možností budou spojeny klady a zápory. Vyberte si moudře a v závislosti na vaší konkrétní finanční situaci.

Jestliže potřebujete finanční polštář a rezervu zdarma, Cashbot vám přináší jednoduché řešení. Stačí se  u něj během pár minut zaregistrovat online a získat zcela zdarma finanční rezervu, kterou můžete kdykoliv využít. Cashbot vám také umí okamžitě proplatit peníze z vydaných faktur či odložit splatnost faktur přijatých. S Cashbotem můžete navíc čerpat neúčelový podnikatelský úvěr. Nemusíte kvůli tomu nikam chodit. Vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova a s dokumenty, které máte běžně k dispozici. Peníze od Cashbotu navíc získáte do 30 minut nebo zdarma.

Není úvěr jako úvěr

Ten od Cashbotu je jiný. Vyřídíte jej online během pár minut, splacení si můžete rozložit až do 12 měsíců a splácet můžete začít až za 3 měsíce.

Zjistit více
Cashbot

Chcete získávat pravidelné tipy z oblasti financí, rady pro růst podnikání a další informace od Cashbotu do vaší mailové schránky? Přihlaste se k odběru novinek, díky kterým budete vždy o krok napřed.

Ano, chci získávat rady a obchodní sdělení od portálu Cashbot.cz a souhlasím se zpracováním osobních údajů (tj. e-mailu) za tímto účelem po dobu nezbytnou k naplnění stanoveného účelu. Souhlas lze odvolat na: info@cashbot.cz. Více informací naleznete v ochraně osobních údajů.

Další užitečné články

Jak s Cashbotem získáte v podnikání víc?

  • Chci prodat víc zboží nebo získat zakázku navíc.
  • Plánuji se předzásobit za výhodnějších podmínek.
  • Chci platit faktury včas a získat výhodnější podmínky.
  • Chci získat čas, který trávím placením faktur.
  • Vidím příležitosti při nečekaných událostech na trhu.

Odložení splatnosti přijatých faktur

Prodejte více zboží, získejte nové zakázky a investujte do modernizace vaší firmy. S námi můžete růst rychleji a s klidem.