Velkoobchod a e-commerce

Ať už podnikáte v oblasti velkoobchodu, nebo e-commerce, chcete, aby vaše firma prosperovala, modernizovala se a rostla.

K tomu všemu potřebujete peníze navíc, protože ze současných zdrojů musíte každý měsíc zaplatit zboží, předobjednávky, nájemné skladových prostor, dopravce, náklady na reklamace a výměny zboží, DPH, splátky leasingu, mzdy a další výdaje, které nečekají.

Vzpomínáte si, kolik času a úsilí vám zabralo získat půjčku v bance? A představa pravidelných splátek na několik roků?

Cashbot vám přináší úvěr pro podnikání na cokoliv a peníze do 30 minut nebo zdarma. Také vám umožní využít vaše peníze ve fakturách. Faktury za vašimi odběrateli, vratky DPH nebo dotace, kde čekáte na zaplacení často i měsíce, Cashbot promění na peníze na vašem účtu, a to hned. Nebo naopak faktury za služby nebo jiné dodávky vám Cashbot umožní zaplatit, až zakázku dokončíte nebo zboží prodáte.

logistika

V jakých situacích v oblasti velkoobchodu a e-commerce vám Cashbot pomůže?

Hlavní výhodou je, že máte peníze díky úvěru pro podnikání nebo peníze z vystavených faktur nebo z vratek DPH do 30 minut nebo zdarma. Pro hrazení dodavatelských faktur nemusíte používat vlastní prostředky do doby, než vám zákazník zakázku uhradí. Tyto peníze můžete použít pro řešení například těchto situací.

 • Zrealizujete novou zakázku nebo získáte nového zákazníka?

  Získáte peníze a klid na realizaci zakázek navíc, můžete nabídnout služby zákazníkům s delší splatností faktur, na které jste dosud možná nedosáhli.

 • Zautomatizujete procesy, logistiku, zefektivníte sklad?

  Získáte peníze, které můžete použít na nákup nového systému pro rychlejší vyřízení požadavků zákazníků nebo nakládku zboží.

 • Rozšíříte tým nebo pokryjete sezónní výkyvy?

  Získáte množstevní slevy za nákup zboží, najmete specialisty na logistiku, v předvánočním období najmete dostatečný počet pracovníků.

 • Rozšíříte sklady nebo zmodernizujete techniku?

  Získáte prostředky na nájem nového skladu, nákup nové techniky.

 • Využijete příležitost při nečekaných událostech na trhu?

  Získáte příležitost využít nečekané události na trhu pro váš růst.

Co o Cashbotu říkají lidé z velkoobchodu a e-commerce?

IVYBEARS_REDES_LOGO_RGB

BellaSalute s. r. o.  www.ivybears.cz

Společnost BellaSalute, s. r. o., přináší, jako výhradní dovozce, na český trh unikátní vlasové doplňky pro komplexní výživu a zdravý růst vlasů pod značkou IVYBEARS a doplňky stravy na podporu spánku, pleti, imunity a energie. Většina produktů je veganská. Provozuje velkoobchod i maloobchod. „V našem oboru podnikání je velká konkurence a vybudování značky nám trvalo řadu let. Nejdelší splatnost máme u faktur z lékáren a některých velkoobchodů. Registrace byla jednoduchá, peníze máme hned na účtu. Díky tomu, že můžeme službu využívat jen, když potřebujeme, a peníze máme okamžitě k dispozici, cena je pro nás přijatelná. Díky Cashbotu můžeme lépe finančně plánovat, máme stabilní příjem peněz, a lépe tak investujeme do našeho růstu,“ říká Tereza Málková, jednatelka společnosti.

Už víte, že vám Cashbot pomůže?

Máte nějaké další otázky? Zavolejte nám zdarma, rádi vám pomůžeme.

800 939 495

Pokud máte jasno, stačí se zdarma registrovat, bez závazků a bez zápisu do registrů.

Registrovat se

Podívejte se jak je to snadnéPodívejte se, jak je to snadné

Načerpejte inspiraci pro podnikání i v jiných odvětvích

Podívejte se na příklady, jak klienti využívají Cashbot v jiných odvětvích.

lenochod-faktury

Nevidíte zde váš obor? Nevadí, podívejte se, kolik vyděláte navíc.

Jak to dokážete? Je to docela snadné, spočítejte si to.

Chci si to spočítat

Už jste se zaregistrovali?

Stáhněte si naši aplikaci.

Rozjeďte vaše podnikání. #cashbot