Zakázky pro veřejný sektor

Ať již dodáváte své služby či výrobky pro veřejný sektor, nebo pracujete v neziskové organizaci, která pomáhá potřebným a znevýhodněným, chcete, aby vaše firma prosperovala a rostla, nebo naplňovala své společenské poslání.

K tomu všemu potřebujete peníze navíc, protože ze současných zdrojů musíte každý měsíc zaplatit mzdy, potřebný materiál, splátky leasingu, pohonné hmoty, DPH nebo náklady na provoz sociálních či vzdělávacích zařízení a další výdaje, které nečekají.

Vzpomínáte si, kolik času a úsilí vám zabralo získat půjčku v bance? A představa pravidelných splátek na několik roků?

Cashbot vám přináší úvěr pro podnikání na cokoliv a peníze do 30 minut nebo zdarma. Také vám umožní využít vaše peníze ve fakturách. Faktury za vašimi odběrateli, vratky DPH nebo dotace, kde čekáte na zaplacení často i měsíce, Cashbot promění na peníze na vašem účtu, a to hned. Nebo naopak faktury za služby nebo jiné dodávky vám Cashbot umožní zaplatit, až zakázku dokončíte nebo zboží prodáte.

veřejný sektor

V jakých situacích u zakázek pro veřejný sektor Cashbot pomůže?

Hlavní výhodou je, že máte peníze díky úvěru pro podnikání nebo peníze z vystavených faktur nebo z vratek DPH či schválených dotací do 30 minut nebo zdarma. Pro hrazení dodavatelských faktur nemusíte používat vlastní prostředky do doby, než vám zákazník zakázku uhradí. Tyto peníze můžete použít pro řešení například těchto situací.

 • Zrealizujete novou zakázku nebo získáte nového zákazníka, budete pokračovat v projektu?

  Získáte peníze a klid na realizaci zakázek navíc, můžete nabídnout služby zákazníkům veřejné správy s delší splatností faktur, na které jste dosud možná nedosáhli. Nečekáte na další část dotace, pokračujete v rozdělaném projektu.

 • Rozšíříte nebo zmodernizujete vozový park, techniku?

  Získáte peníze, které můžete použít jako akontaci pro rozšíření nebo modernizaci vozového parku, nakoupíte speciálně upravené vozy pro převoz osob se zdravotním postižením.

 • Rozšíříte tým o specialisty nebo se předzásobíte?

  Získáte čas a prostor najmout si odborný personál nebo se předzásobíte a využijete množstevní slevy na materiál.

 • Rozšíříte činnost o další společensky prospěšné aktivity?

  Získáte prostředky na publikační a vzdělávací činnost, školení, semináře, aktivity v oblasti prevence, péče o seniory, zdravotně handicapované či jinak znevýhodněné.

 • Využijete příležitosti při nečekaných událostech na trhu?

  Získáte příležitost využít nečekané události na trhu pro váš růst.

Co o Cashbotu říkají lidé z neziskových organizací či firem dodávajících do veřejného sektoru?

Prosapia 5

Prosapia, z. ú, společnost pro rodinu  www.prosapia-zu.cz

Společnost Prosapia, z. ú., společnost pro rodinu, se věnuje pomoci osobám, které se ocitly v tíživé životní situaci, nedokážou ji překonat vlastními silami a potřebují pomoci. Nastavuje vysoké standardy péče o klienty, nabízí jim bezpečné, komfortní prostředí a pomoc kvalifikovaných pracovníků. „Tento obor jsem si vybrala již při studiu a věnuji se mu celou svou pracovní kariéru. Ve firmě pracuji nejen jako statutární zástupkyně, ale zároveň i jako sociální pracovnice. Usiluji též o zvýšení prestiže povolání sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách. Financování naší činnosti je ze zákona postavené na ročních dotacích ze státního rozpočtu, což zakládá značnou nejistotu našeho podnikání. A tady nám pomáhá právě Cashbot. Díky jeho službám máme peníze z faktur předem, a řídíme si tak lépe své podnikání, pomáháme potřebným včas,“ říká Jana Pittnerová, zakladatelka a ředitelka společnosti.

Už víte, že vám Cashbot pomůže?

Máte nějaké další otázky? Zavolejte nám zdarma, rádi vám pomůžeme.

800 939 495

Pokud máte jasno, stačí se zdarma registrovat, bez závazků a bez zápisu do registrů.

Registrovat se

Podívejte se jak je to snadnéPodívejte se, jak je to snadné

Načerpejte inspiraci pro podnikání i z jiných odvětví.

Podívejte se na příklady, jak klienti využívají Cashbot v jiných odvětvích.

lenochod-faktury

Nevidíte zde váš obor? Nevadí, podívejte se, kolik vyděláte navíc.

Jak to dokážete? Je to docela snadné, spočítejte si to.

Chci si to spočítat

Už jste se zaregistrovali?

Stáhněte si naši aplikaci.

Rozjeďte vaše podnikání. #cashbot